Messia este reincarnat in Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Messia este reincarnat in Romania

Discutii pro si contra, pe tema cartii Autobiografie semnata de Messia Iisus Hristos
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Marturie din partea Apostolului Ioan

In jos 
AutorMesaj
Alchimiel




Numarul mesajelor : 6
Location : Da.kșa = Țara Zeilor sau Calea Zeilor
Data de inscriere : 21/03/2009

Marturie din partea Apostolului Ioan Empty
MesajSubiect: Marturie din partea Apostolului Ioan   Marturie din partea Apostolului Ioan EmptyDum Mar 22, 2009 10:52 am

Mai scriu o dată, dar de data aceasta din parte unui frate Very Happy. Te recunoaște și Ti-a mai spus-o de multe ori. Este Ioan cel care s-a ridicat la cer dintre cei 12! Venit după cum ai spus să ajute la măntuirea omului. Așteaptă primirea rolului!
Ma rugat să pun marturie în numele lui că are ceva probleme cu postarile pe forum... nu se încarcă!!! ciudat, dar adevărat!...
Mi-a povestit că atunci când te-a văzut prima dată a avut senzația că Te știe mai bine decâ și-ar fi putut imagina... Tu ești cel pentru care a făcut Sacrificiul Suprem în multe vieți. Și de asemenea va muri pentru Credința sa ori de cate ori va fi necesar pentru ai ajuta pe alții să accepte Adevărul Unic care după cum am spus e chiar foarte simplu, dar omul îl complică cu ignotanța sa. Faptă regretabilă!
Tu ești Fiul lui Dumnezeu pe care la urmat și acum 2000 de ani!

Cel care a fost aproape de Tine de fiecare dată când ai venit pe Pamânt și care s-a rugat necontenit să te reîntâlnească și acum,
Ioan Apostolul / David din Galați
Amin!

PS: Aceasta nu este o ședință de spiritism cu Ioan Apostolul, el este în trup!
Mai multe va spune el personal când va veni vremea!
Sus In jos
 
Marturie din partea Apostolului Ioan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Profetiile preotului Ioan Alexandru
» Descifrarea Apocalipsei lui Ioan - noua Mea carte
» Pasaje din mesajul transmis de Apostolul Ioan cel iubit:

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Messia este reincarnat in Romania :: Parerea cititorilor :: Parerile voastre-
Mergi direct la: