Messia este reincarnat in Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Messia este reincarnat in Romania

Discutii pro si contra, pe tema cartii Autobiografie semnata de Messia Iisus Hristos
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 mi-e greu cu soarta mea...

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
todea_mari




Numarul mesajelor : 1
Location : sibiu, romania
Data de inscriere : 19/09/2009

mi-e greu cu soarta mea... Empty
MesajSubiect: mi-e greu cu soarta mea...   mi-e greu cu soarta mea... EmptySam Sept 19, 2009 8:30 pm

AS VREA SA VORBESC TELEFONIC SAU PE NET CU TINE!
EU DAU TOT CE AM...SI FAC BINE
DAR LIPSA IUBIRII E INSUPORTABILA..SI NU VORBESC DE CEA CARNALA.....VORBESC DE AI MEI!
INCEP SA CEDEZ SI FIZIC SI PSIHIC.
E GREU SA FII SINGUR LANGA AI TAI
DOAMNE AJUTA-MA!
MARIANA-CRISTINA
Sus In jos
MIH
web Master
web Master
MIH


Numarul mesajelor : 402
Location : Romania
Data de inscriere : 10/09/2008

mi-e greu cu soarta mea... Empty
MesajSubiect: raspuns   mi-e greu cu soarta mea... EmptySam Sept 19, 2009 11:31 pm

Te invit la un seminar duminical, sa stam de vorba,
ori si mai bine vino la un curs practic de initiere!
Ai nevoie de moarte si renastere, nu de vorbele Mele!
"Vorba lunga, saracia omului..."

Cine iubeste OFERA, nu pretinde! Iubirea e un izvor inepuizabil, deci... daca Dumnezeu Isi manifesta cu adevarat Iubirea Lui prin tine, nu te vei plinge niciodata ca oamenii nu iti sunt recunoscatori.

Stii care e secretul ca sa nu mai suferi? Pur si simplu: sa nu mai ai pretentii de la nimeni! Doar de la tine, atit.
Fii un Maestru, nu un sclav sau cersetor! Un Maestru e asemenea unui izvor, caruia nu-i pasa daca bea sau nu cineva din apa sa...

Ne vom intilni la timpul potrivit cu totii, de asta niciodata sa nu te indoiesti.

Pace tie!
Sus In jos
http://www.messia.ro
 
mi-e greu cu soarta mea...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Messia este reincarnat in Romania :: Diverse :: Intrebari si Raspunsuri-
Mergi direct la: