Messia este reincarnat in Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Messia este reincarnat in Romania

Discutii pro si contra, pe tema cartii Autobiografie semnata de Messia Iisus Hristos
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 petitie pt SANCTIFICAREA preotului ARSENIE BOCA

In jos 
AutorMesaj
MIH
web Master
web Master
MIH


Numarul mesajelor : 402
Location : Romania
Data de inscriere : 10/09/2008

petitie pt SANCTIFICAREA preotului ARSENIE BOCA Empty
MesajSubiect: petitie pt SANCTIFICAREA preotului ARSENIE BOCA   petitie pt SANCTIFICAREA preotului ARSENIE BOCA EmptyVin Sept 17, 2010 8:29 pm

Am auzit ca pe data de 25 septembrie 2010 la manastirea Prislop va avea loc sanctificarea preotului crestin ortodox Arsenie Boca.
Informatia trebuie insa verificata!

Oricum, avem posibilitatea sa semnam aici si acum o petitie prin care cerem Bisericii Ortodoxe Romane sa-l sanctifice!

http://www.petitieonline.ro/petitie-p38760052.html



ps

Personal, Eu nu recunosc Biserica actuala ca fiind crestina decit daca ea Ma recunoaste pe Mine si renunta la dogme pentru a sluji Adevarului,
deci sa recunoasca implicit existenta reincarnarii, conform Sfintelor Scripturi, asa cum am explicat si demonstrat in cartea Mea autobiografica.
Biserica nu are dreptul sa va ascunda Adevarul, ci trebuie sa ajute la Mantuirea si Eliberarea oamenilor...
Si sa-l recunosca pe preotul Arsenie Boca fiind OM sfintit si binecuvantat de Dumnezeu, deasemenea pe toti cei alesi,
pe care pina acum i-a denigrat sau chiar martirizat, si nu sanctificat.
Inchizitia a disparut oare?




Sus In jos
http://www.messia.ro
 
petitie pt SANCTIFICAREA preotului ARSENIE BOCA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rugaciunea preotului Argatu
» Profetiile preotului Ioan Alexandru

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Messia este reincarnat in Romania :: Diverse :: NOUTATI - Fisiere-
Mergi direct la: