Messia este reincarnat in Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Messia este reincarnat in Romania

Discutii pro si contra, pe tema cartii Autobiografie semnata de Messia Iisus Hristos
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Fecioara Maria - va da curind un mesaj romanilor

In jos 
AutorMesaj
MIH
web Master
web Master
MIH


Numarul mesajelor : 402
Location : Romania
Data de inscriere : 10/09/2008

Fecioara Maria - va da curind un mesaj romanilor Empty
MesajSubiect: Fecioara Maria - va da curind un mesaj romanilor   Fecioara Maria - va da curind un mesaj romanilor EmptyDum Dec 19, 2010 1:20 am


Andrei din Pitesti este un cursant de-al Meu care azi, Duminica 19 decembrie 2010, tocmai a terminat cu bine procedeul de 21 de zile si caruia i s-au revelat in vis, pe tot parcursul acestui procedeu, o serie de mesaje de la Fecioara Maria si de la Duhul Sfant, mesaje importante pentru toti romanii. Fie ca fiecare sa primeasca dupa deschiderea inimii sale si dupa voia lui Dumnezeu atat mesajul ce urmeaza cat si toate cele ce vor veni!

„Am primit un mesaj in somn, in care mi se zicea ca in scurt timp, Fecioara Maria le va da un mesaj romanilor sa fie de partea lui Dumnezeu, pentru ca daca nu vor fi, multe nenorociri vor indura! Pe scurt, mi s-a zis ca cine nu e cu Dumnezeu va muri.
De la inceputul visului mi s-a spus ca voi primi doua vesti. Prima veste era pentru romani, si anume ca Fecioara Maria ii indeamna pe toti romanii sa se intoarca cu fata spre Dumnezeu pana nu va fi prea tarziu. Mi s-a aratat ca aceasta este calea usoara pentru toti romanii, calea prin care vor fi evitate multe nenorociri. Exista si calea usoara si calea grea, insa fiecare e liber sa aleaga ce cale vrea.

Cea de-a doua veste era adresata tuturor: <Cine nu e cu Dumnezeu va muri>”

„In ultimul vis avut in ultima noapte de procedeu se facea ca eram intr-un vagon de tren, singur. La un moment dat am simtit o prezenta langa mine, cu toate ca nu puteam vedea nimic. O voce mi-a spus: <In urmatoarea perioada trebuie sa ai chakrele deschise, pentru ca energia Duhului Sfant sa circule prin tine!>. Si eu am fost testat daca Duhul Sfant circula prin mine, in astral, adica atunci cand dormeam (dar eram totusi constient). Si am simtit totul. Am simtit ca nu am corp si totusi am simtit si fizic o energie care trece prin mine. Mi s-a spus apoi sa stau relaxat, si am stat. Vocea a continuat mesajul: <E important ca Duhul Sfant sa poata intra in tine si energia kundalini sa fie libera!>. Apoi, la final, Duhul Sfant mi-a zis ca e important sa avem aceste chakre deschise pentru ceea ce va urma [nota: daca Duhul Sfant coboara, iar chakrele omului nu sunt deschise si suficient de purificate, se intampla fenomenul de combustie spontana]; trebuie sa lucram sa ne deblocam aceste chakre si sa le mentinem deschise, acesta este cel mai important lucru pe care trebuie sa-l intelegem!”.

PS: in ultimele zile, din ce in ce mai multi dintre cursantii Mei afirma ca li se activeaza mai intens clarauzul, probabil pentru a putea primi in curind mesaje telepatic... in stare de veghe, dar in Alfa.

Sus In jos
http://www.messia.ro
 
Fecioara Maria - va da curind un mesaj romanilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fecioara Maria - va da curind un mesaj romanilor
» TVR - exterminarea romanilor - CIP BIOMETRIC RFID URMARIRE IN MASA
» mesaj Divin
» Mesaj important!
» mesaj de la Zamolxe pt Romani

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Messia este reincarnat in Romania :: Diverse :: NOUTATI - Fisiere-
Mergi direct la: