Messia este reincarnat in Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Messia este reincarnat in Romania

Discutii pro si contra, pe tema cartii Autobiografie semnata de Messia Iisus Hristos
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 DE CE AM ALES ROMANIA

In jos 
AutorMesaj
ioan




Numarul mesajelor : 1
Location : romania
Data de inscriere : 14/02/2009

DE CE AM ALES ROMANIA Empty
MesajSubiect: DE CE AM ALES ROMANIA   DE CE AM ALES ROMANIA EmptySam Feb 14, 2009 12:24 pm

Aici, pe pamintul sfintit al acestei tari numita acum Romania, au fost creeati de Elohim (Dumnezeu) primii oameni din specia actuala, Adam si Eva; tot aici a fost Pomul Vietii si al Cunosterii Binelui si raului... deasemenea, deasupra acestei tari
va fi vazut de toti tronul Judecatii de Apoi, oras spatial imens numit in Biblie Noul Ierusalim Ceresc, Cetatea Sfanta a Dumnezeului Celui Viu. Acesta este deja vizibil (in serile senine) ca o stea uriasa si stralucitoare, inspre Est-Sud-Est; curind va cobori deasupra Romaniei. Deci in Romania a inceput totul si tot aici se va face si Judecata Finala. Perioada vara 2009 - iarna 2012 este perioada ultimilor 3,5 ani ai civilizatiei actuale, ani descrisi in Apocalipsa Sfantului apostol Ioan cel iubit.

Referitor la pacatele tale, conform mesajului din Biblie, ORICINE CREDE IN MINE SI MARTURISESTE PT MINE VA FI MANTUIT SI SALVAT DE DUMNEZEU, DACA NU ACCEPTA SEMNUL FIAREI IN ACTE, PE MINA SAU PE FRUNTE.

Daca doresti ajutorul Meu, spune-Mi cum anume te pot ajuta!

SA FII BINECUVANTAT, Ioan!
Sus In jos
 
DE CE AM ALES ROMANIA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ma bucur f. mult ca ai ales sa ne vorbesti despre spiritualitate
» Primim extraterestrii in Romania?
» preziceri despre Romania
» noi profetii despre Romania
» noi profetii despre Romania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Messia este reincarnat in Romania :: Diverse :: Intrebari si Raspunsuri-
Mergi direct la: