Messia este reincarnat in Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Messia este reincarnat in Romania

Discutii pro si contra, pe tema cartii Autobiografie semnata de Messia Iisus Hristos
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 am fost cobai!

In jos 
AutorMesaj
MIH
web Master
web Master
MIH


Numarul mesajelor : 402
Location : Romania
Data de inscriere : 10/09/2008

am fost cobai! Empty
MesajSubiect: am fost cobai!   am fost cobai! EmptyJoi Mar 11, 2010 11:59 pm

"Am fost cobai...

Incredibil!
Începînd din 2007, fructele și legumele au fost tratate cu INIȚIUM!!!
Românii au fost cobai fără să știe!!! E confirmat oficial! Un senator rupe tăcerea!

Ceea ce spune senatorul de PDL Iulian Urban astăzi, noi postam în 3 februarie 2010, cînd publicam o informație BOMBĂ. Ea se referea la o declarație a ministrului agriculturii, Mihail Dumitru, făcută la televiziunea națională, prin care era recunoscut faptul că, INIȚIUM, otrava cancerigenă, cu care, noi știam că urmează să fie tratate - începînd din acest an - fructele și legumele împotriva dăunătorilor, ar fi ajuns în farfuriile noastre încă din 2007! Ceea ce atunci părea de necrezut, astăzi are confirmarea oficială a Ministerului Agriculturii. Mulți dintre noi au fost cobai, fără să știe, consumînd fructe și legume tratate cu otrava cancerigenă, cunoscută sub denumirea generică de INIȚIUM!!!

Senatorul PDL de Ilfov, Iulian Urban scrie pe blogul său, imediat ce a intrat în posesia răspunsului de la Ministerului Agriculturii, cu privire la testarea pestcidului INIȚIUM în România că " răspunsul este ....NAUCITOR ! La ce dracu mai platesc taxe si impozite ? Ce mai caut eu în Parlament ?
Nu pot să nu îmi pun aceste întrebari citind răspunsul ministrului Mihai Dumitru," se întreabă retoric parlamentarul.
Redăm mai jos, integral postarea de pe blogul senatorului PDL Urban Iulian

"Carelevasăzică.....Institutul "Gheorghe Ionescu Sisești" din subordinea Academiei de Științe Agricole și Silvice care cu ce credeti ca ar trebui sa se ocupe : cu cercetări care să îmbunătățească calitățile nutriționale și parametrii de sănătate a fructelor românești, ei bine acest institut a început în 2007, sub Guvernul Tăriceanu, testarea pesticidului INIȚIUM, fără să anunțe public acest lucru, fără nici o informare publică.
Citiți să vedeți că aceste două componente cancerigene ORVEGO și ENERVIN au fost DEJA!!!!!! testate in Romania in 2007-2009 , pe ascuns, iar acum ni se spune că o sumedenie de instituții publice au autorizat testele și se trece direct la folosirea acestuia în agricultura românească.
Așadar crima s-a produs deja, iar acum se pare ca nu vom mai avea cum să aflăm dacă fructele de pe masa noastră sînt sau nu alterate iremediabil prin folosirea celor doua produse cancerigene care conțin INIȚIUM.

PS- știți că am cerut oficial Comisiei de Agricultură din Senat să înceapă o anchetă parlamentară în acest sens [ fiind comisie de specialitate ] însă....am primit tăcere și indiferență față de acest subiect. Mai mult ce mai pot face ?"


Dați clik pe blogul senatorului, Urban Iulian, pentru a citi răspunsul pe care parlamentarul l-a primit de la Ministerul Agriculturii, și care confirmă oficial, ceea ce ziarul-bn.ro, spunea încă de acum o lună: că eram otrăviți fără știm!"


http://www.ziarul-bn.ro/updatebomba-vinepe-televizor-socant-initium-este-folosit-romania-din-2007

sursa: mesaj primit prin internet
Sus In jos
http://www.messia.ro
 
am fost cobai!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» A FOST STEARSA DIN NOUL TESTAMENT REFERIREA LA REINCARNARE!
» Pentru o pacienta care considera ca nu a fost ajutata satisfacator
» Tu esti Cel Ce a fost, Cel Ce Este, Cel Ce va Fi! Tu Esti... in inima mea Hristos!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Messia este reincarnat in Romania :: Diverse :: NOUTATI - Fisiere-
Mergi direct la: