Messia este reincarnat in Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Messia este reincarnat in Romania

Discutii pro si contra, pe tema cartii Autobiografie semnata de Messia Iisus Hristos
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Descifrarea Apocalipsei lui Ioan - noua Mea carte

In jos 
AutorMesaj
MIH
web Master
web Master
MIH


Numarul mesajelor : 402
Location : Romania
Data de inscriere : 10/09/2008

Descifrarea Apocalipsei lui Ioan - noua Mea carte Empty
MesajSubiect: Descifrarea Apocalipsei lui Ioan - noua Mea carte   Descifrarea Apocalipsei lui Ioan - noua Mea carte EmptyMar Mar 17, 2009 7:10 pm

Scriu la noua Mea carte, intitulata "Descifrarea Apocalipsei lui Ioan", ce va contine in prima parte textul biblic de la sfirsitul Noului Testament explicat integral si pe intelesul tuturor, apoi, in a doua parte descriu evenimentele care vor avea loc pina la Judecata de Apoi, adica cele ce se vor intimpla in perioada dintre Paste 2009 si Craciun 2012...

Ca si in cartea "Autobiografie" (despre care s-a zis ca este o carte de invataturi spirituale), cautatorii Adevarului vor gasi si aici sfaturi practice si usor de pus in aplicare pentru evolutie, rezolvarea problemelor sufletesti si Mantuire...

Cu ajutorul lui Dumnezeu si sustinerea voastra, sper sa public in acest an - cit de curind - aceasta carte, spre Mantuirea si trezirea la Realitate a tuturor romanilor, si nu numai.

Pace, iubire, lumina si fericire tuturor fiintelor!

AMIN
Sus In jos
http://www.messia.ro
 
Descifrarea Apocalipsei lui Ioan - noua Mea carte
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Descifrarea codului biblic
» Profetiile preotului Ioan Alexandru
» Marturie din partea Apostolului Ioan
» o noua revolutie?
» Pasaje din mesajul transmis de Apostolul Ioan cel iubit:

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Messia este reincarnat in Romania :: Diverse :: Profetii-
Mergi direct la: