Messia este reincarnat in Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Messia este reincarnat in Romania

Discutii pro si contra, pe tema cartii Autobiografie semnata de Messia Iisus Hristos
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 iti multumesc!

In jos 
AutorMesaj
MIH
web Master
web Master
MIH


Numarul mesajelor : 402
Location : Romania
Data de inscriere : 10/09/2008

iti multumesc! Empty
MesajSubiect: iti multumesc!   iti multumesc! EmptyVin Aug 14, 2009 10:25 am

Eliza (8/10/2009 3:13:56 AM): Buna! Eu nu am apucat sa scriu parerea despre carte pe forum si dimineata acum voi pleca la mare si vin dupa direct in tabara. Am creat un cont acum, dar spune ca tre sa astept sa fie aprobat. Cum nu stiu daca voi ajunge la un internet cafe, iti multumesc asa, pe messenger pentru carte si pentru darul pe care mi l-a dat viata, de a te cunoaste si de a-mi cunoaste fiinta din ce in ce mai profund, pentru sansa de a ma descotorosi de toate credintele prostesti si de a incepe sa reinvat sa traiesc firesc, natural, sincer asa cum am fost creati, de a ma lasa sa vad dincolo de tiparele mintii.. si asta dupa vieti intregi de somn si ignoranta.
Eliza (8/10/2009 3:22:29 AM): Multumesc totodata existentei ca in viata aceasta, mi-a dat deschiderea de a intelege si a ma intelege si ma sprijina mereu in toate cautarile si imi oferit mereu exact ce imi e de folos, desi nu mereu sunt constienta de asta. Voi reveni cu o parere mai lunga.
Iti multumesc pentru toate aceste binecuvantari pe care le traiesc, iar prezenta ta in vietile noastre este si ea o binecuvantare.
Iti raman vesnic indatorata si recunoscatoare!

Sa fii binecuvantat mereu si sper sa te simti si tu bine printre noi!

promotor01@ymail.com
Sus In jos
http://www.messia.ro
 
iti multumesc!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» da "Messia in Italy" a "Messia din Romania"
» MULTUMESC MULT
» Multumesc pentru tot!
» Iti multumesc ca existi!
» multumesc lui DUMNEZEU!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Messia este reincarnat in Romania :: Parerea cititorilor :: Parerile voastre-
Mergi direct la: